Jesteśmy specjalistami w dziedzinie poszukiwania, rekrutacji i zatrudnienia pracowników. Od kilkunastu lat codziennie łączymy zaufanych pracodawców i kompetentnych ludzi poszukujących swojego miejsca na rynku pracy.

Zawsze dbamy o interesy i satysfakcję każdej ze stron. Pomagając ludziom rozwijać swój potencjał zawodowy, a firmom wzmacniać swój biznes widzimy, że nasza praca ma sens.

Nasze wartości
01
Zaufanie.
Mamy świadomość, że w branży rekrutacyjnej zaufanie jest kluczowe.

Klienci darzą nas zaufaniem, bo polecamy im kandydatów, w których wierzymy i sami moglibyśmy zatrudnić. Zależy nam na rozwoju Twojej firmy i Twojej marki pracodawcy.

Możesz nam zaufać jeśli szukasz pracy – zawsze poznasz jasne zasady rekrutacji i zatrudnienia. Negocjujemy dla Ciebie korzystną ofertę pracy. Kiedy zaczniesz już pracę, nadal możesz liczyć na nasze wsparcie.

02
Zaangażowanie.
Przez zaangażowanie rozumiemy troskę o każdego kandydata, pracownika i klienta.

Na każdym etapie współpracy możesz liczyć na wsparcie i sprawny kontakt. Wiemy, że problemy nie uwzględniają godzin pracy biura. Od nas uzyskasz pomoc wtedy, kiedy jej potrzebujesz. Dlatego możesz zadzwonić choćby o północy, choć wolimy, żeby nie było takiej potrzeby.

03
Dobre relacje.
Relacje z kandydatami i klientami budujemy na wzajemnym szacunku i otwartości.

Opieramy się na komunikacji bezpośredniej, formularze ograniczamy do minimum.

 

Rzetelnie ocenimy potrzeby Twojej firmy w zakresie HR, otwarcie powiemy o szansach na pełny sukces i zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązania. Dzięki takiemu podejściu nasza współpraca z pracodawcami często rozwija się w kolejnych projektach.

 

Równie indywidualnie podchodzimy do rozmowy z każdym kandydatem. Dla nas jesteś kimś więcej niż CV, odpowiadającym kryteriom oferty pracy. Mamy świadomość, że uczestniczymy w Twoich decyzjach zawodowych i robimy wszystko, żeby były to tylko dobre decyzje.

04
Elastyczność.
Choć rozwijamy się dynamicznie, nie jesteśmy i nie chcemy być korporacją.
  • Ludzie i relacje są ważniejsi niż struktury i procedury.
  • Skuteczne rozwiązania są ważniejsze niż obszerne plany i projekty.
  • Współpraca z klientem jest ważniejsza niż formalności.
  • Szybka reakcja na zmiany jest ważniejsza niż trzymanie się planu.
Nasza historia
2005
Założenie Agencji Pracy Vector.

Vector założyła 5 września 2005 roku Katarzyna Mroczkiewicz, obecna Prezes Zarządu. Niedługo po tym zrealizowaliśmy pierwszy kontrakt z francuską firmą Christin, a do pracy w Lyonie wyjechało 4 hydraulików z Polski. Przez kilka pierwszych lat pani Katarzyna rozwija działalność w pojedynkę. Od początku głównym zadaniem Vectora jest umożliwianie fachowcom legalnej pracy na korzystnych warunkach i zapewnianie pracodawcom dobrych specjalistów.

2011
Zmiana siedziby.

Od 2010 roku do Vectora dołącza Wojciech Mroczkiewicz oraz kilka innych osób. Dzięki temu jesteśmy w stanie coraz sprawniej obsługiwać rosnącą liczbę kontraktów dla nowych branż. Zatrudniamy już kilkudziesięciu pracowników przy realizacji dużych projektów budowlanych. Od teraz działamy z ul. Opalenickiej w Poznaniu.

2013
Rozwijamy się i przeprowadzamy do większego biura.

Vector stale rośnie, nasi pracownicy są już we Francji, Belgii, Anglii, a także w Polsce. Wspieramy budowy stadionów, fabryk, szpitali. Rozwijamy zespół kadrowy, rekrutacyjny i handlowy, usprawniamy logistykę. Na rynku francuskim cieszymy się już wieloletnim zaufaniem, zdobyliśmy wiedzę i doświadczenie. Jest to dla nas bazą do rozpoczęcia działalności w zakresie HR i pośrednictwa pracy na rynku krajowym. Potrzebujemy większej przestrzeni, więc znów się przeprowadzamy, tym razem na ul. Promienistą w Poznaniu.

2014
Dołączamy do Inicjatywy Mobilności Pracy.

Aktywnie działamy na rzecz legalnego delegowania pracowników, stajemy się ekspertami w tej dziedzinie. Bierzemy udział w konsultacjach z ZUS oraz przedstawicielami Komisji Europejskiej w zakresie regulacji prawnych dotyczących delegowania. Uczestniczymy w sympozjach i konferencjach, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem.

2015
Utworzenie spółki AP Vector, zakup obecnej siedziby.

Jest to zmiana wieńcząca dziesięcioletni dynamiczny rozwój firmy i stanowiąca punkt wyjścia dla dalszych działań. Na rynku francuskim kontynuujemy rozwój dobrej marki Vectora. W kraju wzmacniamy działania w zakresie rekrutacji i zatrudnienia pracowników: prowadzimy rekrutacje stałe specjalistów, zatrudniamy pracowników tymczasowych, pomagamy firmom w zakresie HR. Zaczynamy działać w obszarze profesjonalnego doradztwa zawodowego, pomagając ludziom ukierunkować swój rozwój zawodowy. Współpracujemy z pracodawcami różnych branż, a także poznańskimi uczelniami.

2016
Przekroczenie progu 100 pracowników delegowanych za granicę w ciągu roku.

Polscy fachowcy, wiedząc, że Vector oferuje dobre warunki współpracy, chętnie wyjeżdżają na kolejne kontrakty. Mogą liczyć na zapewniony transport oraz profesjonalne narzędzia do pracy. W nowej siedzibie rozbudowujemy zaplecze techniczne i utrzymujemy flotę 30 samochodów.

2017
100 zrealizowanych projektów rekrutacji specjalistów średniego i wyższego szczebla na rynku krajowym w ciągu roku.
2018
AP Vector obecnie.

Vector to ponad 25-osobowy zespół. Działamy wspólnie, aby wspierać już 110 pracodawców w Polsce i Europie w rozwoju ich firm, poszukując najlepszych pracowników. Tworzymy miejsce, w którym student znajdzie pracę dorywczą, fachowiec korzystny kontrakt zagraniczny, a specjalista czy manager nowy kierunek w rozwoju zawodowym.

Nasz zespół
Jan Kowalski.
Dyrektor generalny
Marta Malina.
Obsługa klienta
Mateusz Bednarek.
Rekruter
Daria Smith.
Rekruter
Jan Kowalski.
Dyrektor generalny
Marta Malina.
Obsługa klienta
Mateusz Bednarek.
Rekruter
Daria Smith.
Rekruter