Good professionals at your company
Build your team with us
Opinions about AP Vector
Pracodawcy Pracownicy
LECH modern fabrics
Hubert Świątek
Dyrektor Generalny/ Chief Executive Officer
Mogę z pełną odpowiedzialnością polecić AP Vector jako solidnego partnera.

Nigdy wcześniej nie współpracowaliśmy z firmą headhunterską. Zawsze wydawało nam się, że tylko korporacje mogą korzystać z takich usług. Jednak po rozmowie z panią Patrycją okazało się, że jest to bardzo prosta droga do zdobycia świetnego i kompetentnego pracownika. Nie wiem jak działają inne firmy z tej branży, ale mogę z pełną odpowiedzialnością polecić AP Vector jako solidnego i szybko działającego partnera w biznesie.

Polskie Wydawnictwo Rolnicze
Tomasz Niemiec
Dyrektor Działu Wsparcia
Agencja Pracy Vector dała się poznać jako wartościowy i rzetelny współpracownik.

Od kilku lat realizuje dla nas projekty związane z rekrutacją i zatrudnieniem pracowników zewnętrznych.

Jest godnym zaufania partnerem biznesowym, który angażuje się w zlecone projekty i rzetelnie je realizuje. Na jakość współpracy znacznie wpływa wysoki poziom komunikacji.

AP Vector w pełni zasługuje na polecenie jej jako doskonałego partnera w biznesie. Partnera, który zrozumie nasze potrzeby i znajdzie dla nas adekwatnego pracownika.

Bostik Sp. z o. o.
HR & Office Manager

Biorąc pod uwagę zaangażowanie osób zajmujących się realizacją projektów, a także elastyczność, terminowość oraz wysokie kompetencje pracowników firmy, mogę polecić AP Vector jako wiarygodnego partnera w procesach rekrutacyjnych.

rlc Packaging Group
Piotr Dziewulski
Prokurent
Najbardziej cenię sobie zaangażowanie osób prowadzących nasze projekty.

Nasza współpraca z AP Vector trwa już kila lat. Kolejne wspólne projekty świadczą o tym, że jesteśmy zadowoleni. Najbardziej cenię sobie zaangażowanie osób prowadzących nasze projekty rekrutacyjne, chęć zrozumienia potrzeb oraz elastyczność formy współpracy. Wszystko to przekłada się na skuteczność działań.

EDICA Sp. z o. o.
Małgorzata Wypych-Jędrzejewska
Kierownik Działu Personalnego
Zdecydowanie możemy polecić AP Vector, która profesjonalnym działaniem gwarantuje satysfakcjonującą współpracę w zakresie wsparcia personalnego.

Z AP Vector współpracujemy od kilku lat w zakresie rekrutacji personelu różnego szczebla oraz zatrudniania pracowników tymczasowych.

W tym czasie AP Vector dała się poznać jako godny zaufania i rzetelny partner biznesowy, realizujący zlecone projekty z należytą starannością i zaangażowaniem przy jednoczesnej wysokiej elastyczności i otwartości na potrzeby naszej firmy.

HöRMANN Polska sp. z o.o.
Mikołaj Karczewski
Koordynator Projektów Informatycznych
Dzięki Agencji Pracy Vector udało mi się zmienić pracę.

W poprzedniej firmie wykazywałem dużo zaangażowania i podejmowałem się zadań wykraczających poza obowiązki na moim stanowisku. Praca dawała mi satysfakcję, ale pomimo kolejnych projektów zamykanych sukcesem, nie czułem się odpowiednio doceniony. Pani Beata z AP Vector odnalazła mój profil na LinkedIn i zaproponowała mi zmianę pracy na dopasowaną do moich kompetencji. Na nowym stanowisku wykorzystuję swoje umiejętności i pełnię obowiązki, o których wcześniej mogłem pomarzyć. Zmiana pracy okazała się rewelacyjna. Teraz czerpię z niej satysfakcję i mogę cieszyć się dużo lepszymi warunkami.

Dariusz Warwas
Stolarz
Pracuję jako stolarz we Francji już trzeci sezon i oceniam współpracę bardzo dobrze.

3 lata temu szukałem pracy. Wysłałem mnóstwo CV i nic. Firma AP Vector jako jedyna dała mi możliwość wyjechania do pracy jako osobie bez doświadczenia w pracy za granicą. Pracuję jako stolarz we Francji już trzeci sezon i oceniam współpracę bardzo dobrze. Zawsze otrzymuję zwroty środków za ubrania robocze, transport czy badania. Nawet jeśli zdarzają się niedociągnięcia, pracownicy firmy na bieżąco rozwiązują wszystkie problemy. Jeżeli będę miał możliwość ponownego wyjazdu, chętnie z niej skorzystam. Polecam AP Vector każdemu, kto chce współpracować z dobrą i godną zaufania firmą.

Robert
Specjalista ds. planowania produkcji
Szczerze polecam AP Vector ze względu na jakość kontaktu i pełen profesjonalizm w trakcie rozmów.

Pani Natalia pomogła mi znaleźć pracę, z której jestem bardzo zadowolony. Polecam nie tylko ze względu na osobiste, przyjazne podejście, ale i profesjonalizm podczas wszystkich rozmów. Usłyszałem takie pytania, które dodatkowo zwiększyły moje szanse w rekrutacji. Nie myślałem, że pewne rzeczy mogę przedstawić jako moją zaletę. Podczas oczekiwania na wyniki rekrutacji mogłem wiele razy zadzwonić i dopytać o szczegóły, o których zapomniałem podczas rozmowy.

Grawer Polska
Marcin Oleksik
Pracownik obsługi programu Corel
Polecam współpracę z AP Vector - przyjemny kontakt, życzliwe i profesjonalne podejście.

Szukając pracy w branży poligraficznej trafiłem na ofertę od AP Vector. Była ona szczegółowo opisana, dzięki czemu mogłem odpowiednio przygotować się na poszczególne etapy rekrutacji. Zyskałem interesująca pracę, w której mogę się rozwijać.

Kontakt z personelem firmy AP Vector był na najwyższym poziomie. Kiedy chciałem podjąć się dodatkowej pracy, również mogłem liczyć na pomoc ze strony pracowników AP Vector. Polecam współpracę – przyjemny kontakt, życzliwe panie, profesjonalne podejście.

Grawer Polska
Małgorzata
Sprzątaczka
Dzięki AP Vector znalazłam pracę, z której jestem zadowolona.

W poprzednich miejscach pracy brakowało mi stabilizacji, pracy stacjonarnej. Podczas rekrutacji dowiedziałam się od pani Natalii wszystkich szczegółów o zatrudnieniu, także organizacyjnych ze strony agencji. Wszystkie informacje przełożyły się na rzeczywistość. Dzięki AP Vector znalazłam pracę, z której jestem zadowolona. To był krok w kierunku stabilizacji i wykonywania pracy, którą lubię.

Who we are
We are an employment agency specialising in recruitment. For almost fifteen years, we have been dedicated to bringing together good employers and employees with a proven track record. We always care about the interests and satisfaction of either party. By helping people develop their professional potential and assisting companies in growing their business, we see that our efforts make sense.
Our Customers