Jesteśmy specjalistami w dziedzinie rekrutacji. Znamy się na ludziach.

Niezależnie, czy szukasz pracowników tymczasowych, kiedy zamówień jest więcej, czy specjalistów, którzy wzmocnią Twój zespół na stałe. Jesteśmy skuteczni w znajdowaniu „perełek”. Od 13 lat rekrutujemy i zatrudniamy pracowników dla klientów w Polsce i Europie.

Jak możemy Ci pomóc?
 • Rekrutacja stała.
  Dobry specjalista na odpowiednim miejscu sprawia, że Twoja firma rośnie w siłę. Znalezienie tych najlepszych to poważne wyzwanie, które wymaga profesjonalnego wsparcia.

  Tu pojawia się Vector. Codziennie szukamy i rekrutujemy managerów i specjalistów z różnych dziedzin. Korzystamy z profesjonalnych metod, doświadczenia rekruterów, bazy kandydatów, sieci kontaktów i jesteśmy skuteczni. Chętnie pomożemy budować zespół w Twojej firmie.

  Jak będziemy współpracować?
  01
  Kontakt.
  Musimy się poznać, żeby sobie zaufać. Podczas pierwszej rozmowy określamy potrzeby rekrutacyjne firmy.
  02
  Kontakt z rekruterem.
  Każdy z naszych rekruterów poszukuje specjalistów w wybranych dziedzinach. Dlatego masz pewność, że Twoim projektem zajmuje się osoba, która zna branżę.
  03
  Formularz zamówienia.
  To etap, w którym kluczowa jest współpraca firmy z naszym rekruterem. Zbieramy szczegółowe informacje na temat Twoich potrzeb i wymagań wobec nowego pracownika. Analizujemy rynek pracy pod kątem dostępności kandydatów i ich oczekiwań względem pracodawcy. Efekt to skuteczna i korzystna dla obu stron oferta pracy.
  04
  Proces rekrutacyjny.
  Na tym etapie rekruterzy wykorzystują dostępne metody i swoje supermoce, aby znaleźć kandydatów idealnych. Spotykają się z nimi, weryfikują ich kompetencje, oceniają dopasowanie do Twojej firmy.
  05
  Przedstawienie kandydatów.
  Przedstawiamy Ci najlepszych kandydatów – takich, których sami chcielibyśmy zatrudnić. Sporządzamy raport i w napięciu czekamy na Twoją decyzję.
  06
  Spotkanie pracodawcy z kandydatami.
  To ostateczna weryfikacja. Choć mamy dobre oko do kandydatów, warto przekonać się o tym osobiście. W pracy, jak w każdej ważnej relacji, liczy się chemia.
  07
  Zatrudnienie.
  Jeśli zdecydujesz się zatrudnić zarekomendowanego przez nas kandydata, sprawiasz, że wszyscy jesteśmy szczęśliwi i możemy świętować. Pozostają jeszcze tylko formalności i płatność.
 • Rekrutacja i zatrudnienie pracowników tymczasowych.
  Dzięki pracownikom tymczasowym Twoja firma dostosuje się do zmiennej sytuacji na rynku, będzie działać płynnie i wykorzysta każdą szansę na rozwój.

  Niezależnie, czy poszukujesz jednego pracownika do okresowego wsparcia produkcji, czy kilkudziesięciu ludzi do obsługi eventu, możesz powierzyć nam to zadanie.

  Działamy szybko, nawet z dnia na dzień. Nie oznacza to jednak obniżenia standardów. Pracownik tymczasowy jest częścią zespołu. Dlatego zatrudniamy pracowników godnych polecenia.

 • Obsługa kadrowo-administracyjna.
  Niezależnie od rozmiaru firmy, obsługa procesów zatrudnienia wymaga czasu, zaangażowania i ciągle aktualizowanej wiedzy o przepisach prawa.

  Naszym zadaniem jest odciążenie administracyjne Twojej firmy i wsparcie merytoryczne. Zajmiemy się kompleksową obsługą kadrową, przygotowaniem pełnej dokumentacji pracowniczej, ewidencją czasu pracy, obsługą płac. To wszystko możesz załatwić jedną fakturą.

 • Ocena kompetencji.
  Prowadząc firmę i budując zespół zarządzasz kompetencjami i potencjałem swoich pracowników. Ich rozwój i efektywna praca to wzrost Twojej firmy. Bez odpowiednich narzędzi to trudne zadanie, prawda?

  Przeprowadzimy profesjonalne badanie kompetencji Twoich obecnych pracowników oraz kandydatów w procesach rekrutacyjnych.

  Badanie kompetencji to także rozwiązanie dla każdego, kto chce zweryfikować kierunek rozwoju zawodowego. Pomoże Ci określić mocne strony i obszary, nad którymi warto pracować. Wskaże kompetencje, które warto zdobyć, aby nadać swojej karierze odpowiedni kierunek.

  Korzystamy z wielu metod i narzędzi, aby wspierać procesy rekrutacyjne i badać potencjał zawodowy. Przeprowadzamy testy behawioralne i psychometryczne, sprawdzamy kompetencje językowe. Wykonujemy testy FRIS, Assessment Center i Development Center. Do każdego projektu dobieramy te najbardziej skuteczne.

   

  Potrzeby Twojej firmy wykraczają poza wymienione usługi? Tym bardziej skontaktuj się z nami. Lubimy wyzwania!

Jeśli wolisz, zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.
*
*
*
Jakich pracowników potrzebujesz?
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/zostałam poinformowany/poinformowana, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich zmiany i żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest AP Vector sp. z o. o. sp. k., ul. Reymonta 9, 60-791 Poznań.
110
Klientów
w Polsce i Europie.
250
Pracowników
delegowanych rocznie.
1200
Zatrudnień
rocznie.
100
Pozyskanych specjalistów
średniego i wyższego szczebla rocznie.
Co zyskujesz współpracując z AP Vector?
01
Oszczędzasz czas i zyskujesz efekty.

Obecnie rekrutacja wykwalifikowanych specjalistów własnymi zasobami pochłania coraz więcej czasu bez gwarancji sukcesu. W Twojej firmie to tylko część obowiązków, my poświęcamy temu 100% zaangażowania. Mamy do tego skuteczne narzędzia, doświadczenie profesjonalistów, bazę kontaktów. To oznacza dużo większe szanse na szybki sukces rekrutacyjny.

02
Ograniczasz koszty.

Procesy związane z rekrutacją i zatrudnieniem pracowników to realne koszty: publikacji ogłoszeń, korzystania z narzędzi rekrutacyjnych, w końcu Twojej pracy, pracy managerów i działu kadr. W AP Vector wiemy, jak podejść do konkretnej rekrutacji, żeby zoptymalizować koszty pozyskania kandydatów, a tym samym zaproponować Ci korzystne warunki finansowe.

03
Zyskujesz pracowników idealnie dopasowanych
do Twojej organizacji.

Wspólnie stworzymy profil kandydata. W procesie rekrutacji przedstawimy Ci tylko tych kandydatów, którzy najlepiej odpowiadają Twoim wymaganiom. Ponad to dużo uwagi poświęcamy osobowości i stylom pracy. Dzięki temu zyskasz pracowników dopełniających i rozwijających Twój zespół.

04
Twój biznes działa płynnie.

Niezależnie od sezonowości, zwiększonej liczby zleceń, okresowych wzrostów zapotrzebowania na pracowników. Szybko reagujemy na Twoje potrzeby, zapewniając pracowników tymczasowych, na których możesz polegać.