Jesteśmy specjalistami w dziedzinie rekrutacji. Znamy się na ludziach.

Niezależnie, czy szukasz pracowników tymczasowych, kiedy zamówień jest więcej, czy specjalistów, którzy wzmocnią Twój zespół na stałe, zwróć się do Vectora. Jesteśmy skuteczni w znajdowaniu „perełek”. Od 13 lat rekrutujemy i zatrudniamy pracowników dla klientów w Polsce i Europie.

Agencja rekrutacyjna – Poznań

W czasach, kiedy kompetencje pracownika w decydującym stopniu stanowią o jego przydatności dla firmy, sprawdzona agencja rekrutacyjna stanowi istotne wsparcie dla przedsiębiorców w procesie pozyskiwania nowych kadr. Vector, jako biuro pośrednictwa pracy zorientowane na jakość oraz kompleksowy charakter świadczonych usług, zapewnia profesjonalne wsparcie w procesach rekrutowania wartościowych specjalistów do stałej lub sezonowej współpracy.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą i nigdy wcześniej nie korzystałeś z usług agencji zatrudnienia, zobacz jakie korzyści odniesiesz dzięki współpracy z naszą firmą:

 • w sposób kompleksowy zajmiemy się rekrutacją pracowników,
 • zorganizujemy spotkanie kandydatów z pracodawcą,
 • zapewnimy Ci możliwość zatrudnienia najlepszych specjalistów na rynku,
 • wyselekcjonujemy osoby do pracy w Polsce i za granicą,
 • działamy szybko, jednak z zachowaniem najwyższych standardów,
 • posiadamy liczne kontakty i na bieżąco reagujemy na nowe trendy na rynku pracy.
Jak możemy Ci pomóc?
 • Rekrutacja stała.
  Dobry specjalista na odpowiednim miejscu sprawia, że Twoja firma rośnie w siłę. Znalezienie tych najlepszych to poważne wyzwanie, które wymaga profesjonalnego wsparcia.

  Tu pojawia się Vector. Codziennie szukamy i rekrutujemy managerów i specjalistów z różnych dziedzin. Korzystamy z profesjonalnych metod, doświadczenia rekruterów, bazy kandydatów, sieci kontaktów i jesteśmy skuteczni. Chętnie pomożemy budować zespół w Twojej firmie.

  Jak będziemy współpracować?
  01
  Kontakt.
  Musimy się poznać, żeby sobie zaufać. Podczas pierwszej rozmowy określamy potrzeby rekrutacyjne firmy. Każdy z naszych rekruterów poszukuje specjalistów w wybranych dziedzinach. Dlatego masz pewność, że Twoim projektem zajmuje się osoba, która zna Twoją branżę.
  02
  Formularz zamówienia.
  To etap, w którym kluczowa jest współpraca firmy z naszym rekruterem. Zbieramy szczegółowe informacje na temat Twoich potrzeb i wymagań wobec nowego pracownika. Analizujemy rynek pracy pod kątem dostępności kandydatów i ich oczekiwań względem pracodawcy. Efekt to skuteczna i korzystna dla obu stron oferta pracy.
  03
  Proces rekrutacyjny.
  Na tym etapie rekruterzy wykorzystują dostępne metody i swoje supermoce, aby znaleźć kandydatów idealnych. Spotykają się z nimi, weryfikują ich kompetencje, oceniają dopasowanie do Twojej firmy.
  04
  Przedstawienie kandydatów.
  Przedstawiamy Ci najlepszych kandydatów – takich, których sami chcielibyśmy zatrudnić. Sporządzamy raport i w napięciu czekamy na Twoją decyzję.
  05
  Spotkanie pracodawcy z kandydatami.
  To ostateczna weryfikacja. Choć mamy dobre oko do kandydatów, warto przekonać się o tym osobiście. W pracy, jak w każdej ważnej relacji, liczy się chemia.
  06
  Zatrudnienie.
  Jeśli zdecydujesz się zatrudnić zarekomendowanego przez nas kandydata, sprawiasz, że wszyscy jesteśmy szczęśliwi i możemy świętować. Pozostają jeszcze tylko formalności i płatność.
 • Rekrutacja i zatrudnienie pracowników tymczasowych.
  Dzięki pracownikom tymczasowym Twoja firma dostosuje się do zmiennej sytuacji na rynku, będzie działać płynnie i wykorzysta każdą szansę na rozwój.

  Niezależnie, czy poszukujesz jednego pracownika do okresowego wsparcia produkcji, czy kilkudziesięciu ludzi do obsługi eventu, możesz powierzyć nam to zadanie.

  Działamy szybko, nawet z dnia na dzień. Nie oznacza to jednak obniżenia standardów. Pracownik tymczasowy jest częścią zespołu. Dlatego zatrudniamy pracowników godnych polecenia.

 • Obsługa kadrowo-administracyjna.
  Niezależnie od rozmiaru firmy, obsługa procesów zatrudnienia wymaga czasu, zaangażowania i ciągle aktualizowanej wiedzy o przepisach prawa.

  Naszym zadaniem jest odciążenie administracyjne Twojej firmy i wsparcie merytoryczne. Zajmiemy się kompleksową obsługą kadrową, przygotowaniem pełnej dokumentacji pracowniczej, ewidencją czasu pracy, obsługą płac. To wszystko możesz załatwić jedną fakturą.

 • Ocena kompetencji.
  Prowadząc firmę i budując zespół zarządzasz kompetencjami i potencjałem swoich pracowników. Ich rozwój i efektywna praca to wzrost Twojej firmy. Bez odpowiednich narzędzi to trudne zadanie, prawda?

  Przeprowadzimy profesjonalne badanie kompetencji Twoich obecnych pracowników oraz kandydatów w procesach rekrutacyjnych.

  Badanie kompetencji to także rozwiązanie dla każdego, kto chce zweryfikować kierunek rozwoju zawodowego. Pomoże Ci określić mocne strony i obszary, nad którymi warto pracować. Wskaże kompetencje, które warto zdobyć, aby nadać Twojej karierze odpowiedni kierunek.

  Korzystamy z wielu metod i narzędzi, aby wspierać procesy rekrutacyjne i badać potencjał zawodowy. Przeprowadzamy testy behawioralne i psychometryczne, sprawdzamy kompetencje językowe. Wykonujemy testy FRIS, Assessment Center i Development Center. Do każdego projektu dobieramy te najbardziej skuteczne.

Jeśli wolisz, zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.
*
*
*
Jakich pracowników potrzebujesz?
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/zostałam poinformowany/poinformowana, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich zmiany i żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest AP Vector sp. z o. o. sp. k., ul. Reymonta 9, 60-791 Poznań.
110
Klientów
w Polsce i Europie.
250
Pracowników
delegowanych rocznie.
1200
Zatrudnień
rocznie.
100
Pozyskanych specjalistów
średniego i wyższego szczebla rocznie.
Co zyskujesz współpracując z AP Vector?
01
Oszczędzasz czas i zyskujesz efekty.

Obecnie rekrutacja wykwalifikowanych specjalistów własnymi zasobami pochłania coraz więcej czasu i nie daje gwarancji sukcesu. W Twojej firmie to tylko część obowiązków, my poświęcamy rekrutacji 100% zaangażowania. Mamy do tego skuteczne narzędzia, doświadczenie profesjonalistów, bazę kontaktów. To oznacza dużo większe szanse na szybki sukces rekrutacyjny.

02
Ograniczasz koszty.

Procesy związane z poszukiwaniem i zatrudnieniem pracowników to realne koszty: publikacji ogłoszeń, korzystania z narzędzi rekrutacyjnych, w końcu Twojej pracy, pracy managerów i działu kadr. W AP Vector wiemy, jak podejść do konkretnej rekrutacji, żeby zoptymalizować koszty pozyskania kandydatów, a tym samym zaproponować Ci korzystne warunki finansowe.

03
Zyskujesz pracowników idealnie dopasowanych
do Twojej organizacji.

Wspólnie stworzymy profil kandydata. W procesie rekrutacji przedstawimy Ci tylko tych kandydatów, którzy najlepiej odpowiadają Twoim wymaganiom. Ponad to dużo uwagi poświęcamy osobowości i stylom pracy. Dzięki temu zyskasz pracowników dopełniających i rozwijających Twój zespół.

04
Twój biznes działa płynnie.

Niezależnie od sezonowości, zwiększonej liczby zleceń, okresowych wzrostów zapotrzebowania na pracowników, nie musisz martwić się o braki kadrowe. Szybko reagujemy na Twoje potrzeby, zapewniając pracowników tymczasowych, na których możesz polegać.