Naszymi wartościami są uczciwe i poważne podejście do klienta oraz dbałość o interesy rekomendowanych pracowników. Pośredniczymy między kilkunastoma firmami zagranicznymi a dziesiątkami pracowników.

Uczciwe i poważne podejście do każdego klienta oraz wszechstronna dbałość o interesy rekomendowanych pracowników stanowią fundament, na którym działalność rozwija się do dziś. Obecnie współpracujemy z piętnastoma firmami za granicą i wciąż jesteśmy polecani przez naszych klientów jako wiarygodna i rzetelna agencja pracy.

W Agencji Pracy Vector z równie dużą troską dbamy o interesy naszych klientów, jak i pracowników. Równowaga w tym zakresie sprawia, że jesteśmy dla wszystkich stron godnym zaufania partnerem.
Nasza oferta jest zawsze dopasowywana do indywidualnych potrzeb zleceniodawców. Nie ważne czy chodzi o jednego pracownika sezonowego czy o grupę pięćdziesięciu spawaczy delegowanych na roczny kontrakt. Staranny dobór kadry, w oparciu o nowoczesne narzędzia rekrutacyjne oraz wieloletnie doświadczenie na rynku pracy pozwala nam realizować nawet najbardziej nietypowe zlecenia.
Bezpieczeństwo i godne warunki pracy naszych pracowników, są dla nas zawsze na pierwszym miejscu, gdyż kierujemy się zasadą, że bezpieczny i zadowolony pracownik to podstawa efektywnego działania każdej firmy.