Praca tymczasowa jest doskonałym rozwiązaniem wspierającym zarządzanie kadrami w okresach wzmożonego zapotrzebowania na personel, na przykład w przypadku okresowych wzrostów sprzedaży lub sezonowych skoków produkcji. Pozwala na zachowanie elastyczności zatrudnienia i ogranicza jego koszty. Praca tymczasowa sprawdza się w okresach urlopowych lub podczas choroby pracownika oraz we wszystkich sytuacjach w Państwa firmie, kiedy pojawi się nagłe zapotrzebowanie na personel.
Korzyści dla Państwa:
  • Natychmiastowe uzupełnienie przez Agencję Pracy Vector nagłego lub okresowego zapotrzebowania na pracowników, dzięki czemu Państwa firma kontynuuje funkcjonowanie bez zbędnych przestojów i zakłóceń związanych z niedoborem personelu. Dotyczy to sytuacji urlopów wypoczynkowych i macierzyńskich, choroby pracowników, rotacji, okresów nasilonej produkcji związanej ze wzrostem zamówień, akcji promocyjnych itp.
  • Oszczędność czasu i kosztów związana z przekazaniem nam wszelkich formalności związanych z rekrutowaniem pracowników, ich weryfikowaniem oraz obsługą kadrowo-płacową. Państwo otrzymują jedynie fakturę oraz, co najważniejsze, odpowiedniego kandydata gotowego do pracy.
  • Elastyczność zatrudnienia – to Państwo decydują na jak długo zatrudnić personel. Agencja Pracy Vector może zawrzeć z pracownikami nieskończoną liczbę umów o pracę, co daje idealne dopasowanie zatrudnienia do dynamicznie zmieniających się potrzeb w Państwa firmie. Pracę tymczasową można również potraktować jako niezobowiązujący okres próbny, a po uzgodnionym terminie mogą Państwo zatrudnić pracownika bezpośrednio u siebie.
  • Gwarancja profesjonalizmu – rekrutacja i weryfikacja pracowników prowadzona jest przez fachowych specjalistów w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi. W Agencji Pracy Vector na bieżąco uzupełniamy bazę kandydatów, dzięki czemu możemy Państwu zaproponować krótki czas reakcji na zamówienie na pracowników tymczasowych. W poszukiwaniu najbardziej odpowiednich kandydatów korzystamy z wielu niestandardowych kanałów, co sprawia, że jesteśmy sprawni i skuteczni.